Туристична страховка в Литву

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Білорусь онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Медична страховка в Литву вважається обов’язковим документом для відвідання цієї країни. Плануючи поїздку, рекомендується заздалегідь подбати про оформлення мед. страховки. Це дасть можливість вибрати оптимальний варіант поліса, а також не переплатити при отриманні страхових послуг. У цій статті ми підібрали основну інформацію, яка допоможе зорієнтуватися при виборі туристичної страховки.

Чи потрібна страховка в Литву?

Медичне страхування є обов’язковою умовою для закордонної поїздки незалежно від її цілей (туризм, робота або навчання і т.д.). При проходженні паспортного контролю, відсутність поліса страхування, може стати причиною відмови в перетині кордону. Страховка в Литву необхідна незалежно, яким паспортом має мандрівник (біометричний, старого зразка або дипломатичний).

Туристична страховка в Литву: основні характеристики

Страховка в Литву є обов’язковий комплекс страхових послуг для мандрівників, покликаний покрити витрати на медичне обслуговування під час перебування за кордоном. Будь-яка подорож пов’язане з певними ризиками для здоров’я, а медична допомога за кордоном коштує досить дорого. Убезпечити себе від непередбачених фінансових витрат допомагає мед. страховка.

Туристична страховка в Литву в мінімальному пакеті страхових послуг повинна покривати такі ризики:

 • надання невідкладної медичної допомоги;
 • транспортування людини в лікарню;
 • оплата ліків, призначених при госпіталізації;
 • оплата невідкладної стоматологічної допомоги;
 • репатріація тіла на батьківщину, в разі смерті мандрівника.

У зв’язку з поширенням у світі короновірусні інфекції, страховка в Литву повинна обов’язково покривати витрати на лікування COVID.

Страховка для поїздки в Литву може покривати більший перелік ризиків. Наприклад, поліс може покривати ризики втрати багажу (документів), запізнення (затримку) авіарейсу, надання юридичної допомоги та багато іншого. Кожен із мандрівників, виходячи з індивідуальних потреб, вибирає додаткові опції поліса.

Скільки коштує страховка в Литву?

Ціна мед. страховки індивідуальна для кожного мандрівника і формується під впливом багатьох чинників. Основними моментами, що впливають на вартість поліса, виступають:

 • тривалість поїздки;
 • пакет ризиків, що покриваються страховкою;
 • вік мандрівника;
 • наявність франшизи;
 • комісія агента (поліси, оформлені на кордоні, коштують набагато дорожче, ніж ті, які оформлені заздалегідь).

Де купити страховку в Литву?

Купити поліс можна у будь-якого сертифікованого представника ринку страхових послуг. Варто звернути увагу, що існує можливість оформити електронну страховку, яка має таку ж легітимність, як і паперовий сертифікат, що видається в офісі страхової.

Електронний поліс має ряд незаперечних переваг. Так, він більш надійно захищений від підробок, протягом декількох хвилин після оформлення він відображається в єдиному реєстрі EWA, що можна перевірити самостійно.

Купівля поліса онлайн дає можливість заощадити час і гроші. Завдяки зручним інтерфейсам онлайн платформи, оформлення займає лічені хвилини, а після узгодження з менеджерами страхової компанії, готовий поліс надсилається на електронну пошту. Його можна зберігати в своєму смартфоні, і в разі необхідності, пред’являти з екрану телефону. Також поліс можна роздрукувати і зберігати разом із іншими документами.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info