Туристична страховка в Хорватію

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Хорватію онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Узбережжя Адріатичного моря привертає увагу туристів з усього світу. Але поїздки в іншу країну вимагають продуманого підходу, особливо для тих, хто має хронічні захворювання, виїжджає з дітьми або літніми людьми.

Чи потрібна страховка в Хорватію?

Страховка в Хорватію для туристів вважається обов’язковою навіть за умови дії безвізового режиму. Медичне обслуговування в країні на хорошому рівні, але дороге, як і в більшості країн Євросоюзу. Тому страховка для поїздки в Хорватію надається на перевірку при в’їзді в цю країну так само, як і до 2017 р. і це вигідно з обох сторін.

Що забезпечує туристична страховка в Хорватію?

Мед. страховка гарантує надання своєчасної та в повному обсязі допомоги при настанні страхового випадку. Кількість і обсяг пакета послуг в полісі залежить від умов договору страховки. Вони різняться в залежності від обраного пакета і тур. фірми.

Однак існує обов’язковий список пунктів, що включається в медичну страховку:

  • стаціонарне та амбулаторне лікування;
  • консультаційні послуги лікаря, в тому числі і термінову стоматологічну допомогу;
  • ліки і процедури, мед. обладнання для надання допомоги при необхідності термінового мед. втручання;
  • репатріації останків.

Страховка в Хорватію також може припускати відшкодування збитку при скасуванні подорожі не з вини страхувальника, втрату багажу та ін.

Медична страховка для поїздки в Хорватію з розширеним пакетом послуг обирається при бажанні займатися екстремальними видами спорту, активним відпочинком (дайвінг, наприклад).

Скільки коштує страховка в Хорватію?

Купити страховку в Хорватію вигідно допоможуть декілька порад страховиків:

  • точно вказувати терміни поїздки (кількість днів);
  • визначити для себе напрямок поїздки і види відпочинку, якими планується зайняти свій час;
  • включити в один поліс всіх членів сім’ї, вказавши вік кожного.

Франшизу (суму, що не відшкодовується страховою) бажано зробити мінімальною або повністю від неї відмовитися для власної безпеки. Однак тут все залежить від видів діяльності і власних бажань клієнта.

Але головна порада – страховка в Хорватію обійдеться дешевше при правильно обраному способі оформлення і страховій компанії. Купити мед. поліс вигідніше на спеціалізованому ресурсі в онлайн-режимі. Порівняти вартість можна в калькуляторі за різними пакетами і страховиками.

Такий поліс автоматично після оплати надходить на електронну пошту. Закон України про електронну комерцію юридично зрівнює електронний і паперовий варіанти договору. Але і електронний варіант, що зберігається на гаджетах, і роздрукований підійдуть для перевірки на кордоні або для зв’язку з асистуючою компанією при настанні страхового випадку.

У великих страхових компаніях ціна на туристичну страховку буде нижче, так як фірма має в своєму розпорядженні великі ресурси і може дозволити собі знизити свої розцінки.

Така туристична страховка в Хорватію обійдеться до 20% дешевше, забезпечивши страхувальнику найбільш вигідні умови.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info