Туристична страховка в Іспанію

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Іспанію онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Іспанія – чудова країна з різноманітністю цікавих для туристів місць. Щорічно в цю країну відправляється велика кількість співвітчизників, яким полюбився цей барвистий темпераментний край. Щоб подорож принесла тільки позитивні емоції, потрібно заздалегідь подбати про оформлення документів. У цій статті ми зібрали основну інформацію про туристичну страховку, яка допоможе зорієнтуватися при оформленні документів.

Чи потрібна страховка в Іспанію?

Медична страховка для поїздки в Іспанію є обов’язковою умовою для перетину кордону. Поліс медичного страхування оформляється незалежно, від того чи потрібна для поїздки віза чи ні.

Туристична страховка в Іспанію: основні характеристики

Мед страховка в Іспанію є комплексом страхових послуг з медичного обслуговування за кордоном. Ці послуги будуть оплачені страховою компанією. Поліс може мати як мінімальний перелік покриття ризиків, так і розширений. Мінімальний пакет повинен покривати такі види ризиків:

 • надання екстреної медичної допомоги;
 • транспортування в медичний заклад, лікування в стаціонарі з оплатою необхідних медикаментів;
 • екстрена стоматологічна допомога;
 • репатріація тіла людини, в разі його загибелі за кордоном.

Розширений пакет страховки може покривати додаткові ризики, який кожен турист може для себе визначити індивідуально. Наприклад, можна застрахувати себе від втрати багажу або документів, запізнення або затримки авіарейсу.

Також страховка в Іспанію може покривати ризики, пов’язані з нещасним випадком, інші індивідуальні ризики туриста. Повний перелік страхових випадків вказується на сайті страхової компанії.

Туристична страховка в Іспанію повинна мати мінімальне покриття не менше 30 тис. Євро, рекомендоване – 50 тис. євро.

Скільки коштує страховка в Іспанію?

Ціна мед. страховки формується індивідуально для кожного туриста. Вартість поліса залежить від таких основних чинників:

 • термін перебування людини за кордоном;
 • перелік страхових ризиків, що покриваються страховкою;
 • наявність франшизи;
 • вік туриста (дітям пенсіонерам поліс обійдеться дорожче, що обумовлено підвищеними ризиками даної групи мандрівників).

Береться до уваги і агентська націнка (при оформленні документів безпосередньо в пунктах перетину кордону або аеропорту, страхові послуги будуть значно дорожче).

Де купити страховку в Іспанію?

Страховка для поїздки в Іспанію оформляється в будь-якій акредитованій в даній країні страховій компанії. Із актуальним переліком акредитованих компаній можна ознайомитися на сайті консульства Іспанії в Україні.

Легко і вигідно страховка в Іспанію купується через інтернет. Електронний поліс має таку ж легітимність, як і звичні паперові сертифікати. Оформляється поліс протягом 5 хвилин, і готовий примірник надсилають на електронну пошту.

Дана страховка більш надійно захищена від підробок. Протягом декількох хвилин після оформлення, вона відображається в єдиному реєстрі EWA, що можна перевірити самостійно. Купівля поліса онлайн дає можливість заощадити час і гроші.

Зберігати документ можна як в електронному вигляді, попередньо закачавши його на свій смартфон, так і в роздрукованому форматі, разом з іншими документами мандрівника.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info