Туристична страховка в Єгипет

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Єгипет онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Відвідування Єгипту вимагає наявності поліса медичного страхування. Даний напрямок дуже популярний і влада цієї країни зацікавлені в збільшенні потоку туристів. Однак не варто скидати з рахунків, що екзотика в подорож може бути небезпечна навіть в плані кулінарії, а не тільки при їзді на квадроциклах по пустелі або плаванні з аквалангом. Туристична страховка в Єгипет убезпечить від значних витрат мед. характеру і навіть може мати додаткові функції, корисні в поїздці.

Чи потрібна страховка в Єгипет?

За законодавством приймаючої сторони, мед. страховка українців має відповідати чинним в Шенгенській зоні правилам з мінімальним покриттям витрат в 30 тис. євро. Документ обов’язковий для надання на кордоні як України при виїзді, так і Єгипту при в’їзді в країну.

Покриття

Основними пунктами страховка в Єгипет покриває витрати на:

 • амбулаторне або стаціонарне лікування при загостреннях або необхідності невідкладної допомоги (алергія, невідкладна стоматологія або травми);
 • консультація лікаря і придбання ліків, виписаних фахівцем;
 • доставка пацієнта до мед. установі;
 • репатріація останків.

До додаткових пунктах медична страховка в Єгипет гарантує:

 • повернення коштів при скасуванні рейсу;
 • втрати багажу.

На заняття екстремальними видами відпочинку також потрібно внести відповідний пункт до договору.

Скільки коштує страховка в Єгипет?

Страховка в Єгипет для українців незрівнянно прийнятно коштує в порівнянні з лікуванням будь-якого, навіть найбільш простого захворювання, в цій країні за свій рахунок. Ціна варіативна і залежить від декількох основних чинників:

 • тривалості перебування в подорожі;
 • кількості осіб, на яких оформляється страховка в Єгипет;
 • вік застрахованих (діти до 3 років і літні люди від 69 років зазвичай в зоні ризику, через що медична страховка обійдеться дорожче);
 • наявність або відсутність хронічних захворювань;
 • мета перебування (звичайний відпочинок, екстремальні види спорту).

Важливим є і питання, де купити страховку в Єгипет. Він також впливає на вартість, як і вибір безпосередньо компанії-страховика.

Правила вибору туристичної страховки

Туристична страховка в Єгипет має бути оформлена до вильоту. Краще спочатку промоніторити ринок і визначитися з надійною страховою компанією. Зрозуміти, яка страховка для поїздки в Єгипет потрібна, допоможе ресурс онлайн, на якому присутні пропозиції від виключно перевірених і ліцензованих СК. Надійність визначається кількістю:

 • років на ринку страхування;
 • виплат за попередній період;
 • позитивних відгуків про компанії.

А калькулятор на сайті підкаже, у скільки обійдеться страховка в Єгипет мандрівникові ще до зв’язку з обраною СК. Із переваг:

 • надійність страховика;
 • можливість купити документ за лічені хвилини;
 • прийнятні розцінки;
 • моментальна страховки на електронну пошту або вайбер.

Простий спосіб отримання і зручність використання такого поліса вже оцінили мільйони мандрівників.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info