Туристична страховка в Грузію

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Грузію онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Грузія – країна неймовірних природних пейзажів, смачної кухні, дивовижних пам’яток і національного колориту. Тому подорожі до цієї держави вибирають часто, адже тут є що подивитися, добре розвинений пляжний і гірськолижний відпочинок. Медична страховка для поїздки в Грузію – документ, без якого в’їзд до цієї держави забороняється. Тому давайте розберемося з особливостями туристичного мед. поліса страхування.

Чи потрібна страховка в Грузію для українців?

Страховка в Грузію – обов’язковий документ для туристичних подорожей. Під час паспортного контролю в рідній країні і в чужій – проситимуть пред’явити зібраний пакет документів, в тому числі і поліс про страхування.

Мінімальна сума покриття повинна бути 30 тис. євро, оптимальна – 50 тис. євро. Даних коштів повинно вистачити, щоб комфортно перебувати в країні, не хвилюючись про своє здоров’я. Класичне туристичне страхування покриває такі витрати туристів:

 • матеріальні втрати при вірусних захворюваннях (КОВІД-19, ГРВІ та ін.);
 • кошти, витрачені на транспортування в лікарню, покупку ліків, які випише лікар;
 • термінові хірургічні втручання;
 • репатріацію останків, якщо трапиться летальний результат.

Туристам, які планують підкорювати гірські вершини, займаються екстремальними водними видами спорту, слід поповнити пакет страхування додатковими ризиками.

Умовно туристична страховка в Грузію буває:

 • Економною. Це варіант для коротких поїздок, наприклад, тур вихідного дня.
 • Стандартною. Цей пакет покриває всі стандартні набори ризиків, використовується для 7-10 денних подорожей.
 • Елітною. Оформляється в разі тривалої відпустки, покриває багато ризиків.

Також в мед. страховку слід додати ризики, пов’язані зі скасуванням вильоту або виїзду, невідкладною стоматологічною допомогою, втратою багажу. Це убезпечить вашу подорож від непередбачених історій і ситуацій.

Страховка для поїздки в Грузію: документи для оформлення

Медична страховка буде оформлена при наявності закордонного паспорта.

Скільки коштує страховка в Грузію?

Скільки буде коштувати туристична страховка в Грузію, залежить від багатьох чинників. Прорахувати остаточну ціну максимально просто за допомогою онлайн-калькуляторів. Існує ряд факторів, які впливають на підсумкову вартість:

 • число туристів, які подорожують до Грузії;
 • тривалість перебування в країні;
 • число ризиків, які будуть покриватися страховим полісом;
 • віку мандрівників, адже у дітей і пенсіонерів завжди більше ризиків захворіти.

Також при додаванні певних пунктів в поліс, можна змінювати його вартість в ту чи іншу сторону.

Де купити страховку в Грузію?

Купити страховку в Грузію на найбільш вигідних умовах можна в інтернеті. На майданчиках зібрано велику кількість пропозицій від компаній, що дозволяє порівняти умови і вибрати найбільш вигідні.

Купити поліс можна відразу на електронну адресу або замовити доставку паперового варіанту через Нову пошту.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info