Туристична страховка в Чорногорію

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Чорногорію онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Узбережжя Адріатичного моря, морські острови з мальовничою флорою і фауною, глибокі каньйони і розкішні озера Чорногорії приваблюють туристів з усього світу. Тому необхідність страхування актуальна для багатьох туристів.

Чи потрібна страховка в Чорногорію?

Для багатьох, в тому числі і наших співгромадян, туристична страховка не є обов’язковою для поїздки в цю країну. Але для виїзду з України – це обов’язковий документ. Та й «бувалі» приїжджі вказують на той факт, що медична допомога для мандрівників коштує в рази вище, ніж для місцевих. Тому, плануючи поїздку навіть транзитом через цю країну, бажано мати мед. страховку хоча б з мінімальним пакетом страхових випадків.

Що гарантує страховка в Чорногорію?

Навіть найдешевша страховка захистить від витрат при багатьох неприємностях. До них відносяться:

 • госпіталізація і амбулаторне лікування;
 • виклик додому і консультація у профільного лікаря або терапевта в мед. установі;
 • термінова стоматологічна допомога і купірування в разі загострення хронічних захворювань;
 • транспортні послуги для госпіталізації мандрівника;
 • медикаменти та обладнання, необхідне для обстеження або надання допомоги;
 • лікування алергічних реакцій.

Репатріація останків при смерті під час подорожі також коштує досить дорого, і убезпечити своїх близьких від цих проблем також необхідно. Тому хоч офіційно туристична страховка в Чорногорію і не обов’язкова, нею рекомендовано обзавестися.

Страховка для поїздки в Чорногорію: нюанси

Страховка в Чорногорію із України оформляється ще до виїзду і починає діяти зазвичай із наступної доби після отримання поліса. Потрібно також знати, що продовженню страховка в Чорногорію не підлягає, але є кілька пропозицій страховиків щодо купівлі нового договору. В такому випадку слід попередньо уточнювати період дії (особливо початку дії мед. Страховки).

Якщо планується поїздка для заняття екстремальними видами спорту, то купується медична страховка в Чорногорію з зазначенням цього виду діяльності. Ціна при цьому трохи вище, однак, тоді страховка в Чорногорію буде відповідати потребам.

Досвідчені туристи радять відмовитися від франшизи – суми, що не покривається страховою компанією при настанні страхового випадку. І причин декілька:

 • вірус covid-19 нікуди поки не подівся;
 • зазвичай можуть спіткати дітей, але іноді і дорослих, ротавірусні інфекції (після купання виникає блювота і діарея);
 • загострення отиту;
 • сонячні опіки і алергії і багато іншого.

Можна припустити, що від багатьох хвороб легко купити ліки в аптеці. Однак в країні діють жорсткі правила і без призначення лікаря навіть звичайні краплі або мазі можуть не продати. Страховка в Чорногорію дозволить отримати професійну консультацію і швидко, а також без оглядки на фінансову сторону питання, отримати потрібні ліки.

Скільки коштує страховка в Чорногорію?

Туристична страховка в Чорногорію для дорослої людини коштує не дуже дорого. Все залежить від мети поїздки, періоду перебування і стану здоров’я, а також обраної страхової компанії.

Для дітей до 3 років і літніх людей від 69 років зазвичай страховий поліс обходиться в кілька разів дорожче. А для дитини від 3 років і підлітка до 18 років – трохи дешевше, ніж стандартні умови.

Де краще придбати поліс?

Купити страховку в Чорногорію зручніше і вигідніше через інтернет-ресурс. Професійний сайт розміщує пропозиції ліцензованих на надання даних послуг страхових компаній, що мають великий рейтинг довіри (аналізується статистика по виплатах за попередній період, фонд і розмір клієнтської бази).

Прорахувати свої витрати дозволяє онлайн-калькулятор. А після внесення даних в заявку і оплату поліса, він автоматично реєструється в системі і надходить в електронному варіанті на пошту клієнта. Зберігати його в такому вигляді зручніше, зважаючи на доступ до гаджетів(телефон і планшет), але можна і роздрукувати або замовити оригінал поштою.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info