Туристична страховка на Кіпр

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

 • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
 • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
 • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка на Кіпр онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Клімат і природа Республіки Кіпр в поєднанні з розвиненою туристичною інфраструктурою щорічно ваблять прихильників екзотики і комфорту. Але виїзд за кордон пов’язаний з масою нюансів: віза, мед.стаховка, білети на переліт, бронь готелю.

Чи потрібна страховка на Кіпр?

Оскільки левова частка національного бюджету – надходження від сфери туризму, країна робить безліч пільг мандрівникам. Туристична страховка не потрібна при оформленні національної візи Республіки Кіпр, але за умови, що переліт буде здійснений з України без пересадок. А для власників біометричного паспорта навіть віза не потрібна, а тільки туристична страховка Кіпр.

Однак Covid-19 вніс свої корективи, і стосуються вони не лише обов’язкової здачі тесту до вильоту в країну і після посадки літака. Мед. страховка знімає масу додаткових питань як при отриманні візи, так і при плануванні перельоту з пересадками в Шенгенській зоні, а також проходженні митниці. Але головне – медичні послуги в країні на висоті, але платні, і їх вартість дуже кусається. Турист повинен розуміти ступінь ризиків поїздки.

Якщо мета поїздки – не туризм, то страховка на Кіпр вважається обов’язковою, як і для всієї Шенгенської зони.

Туристична страховка Кіпр

Страховка для виїзду на Кіпр – гарантія отримання своєчасної і в належному обсязі допомоги при настанні страхових випадків. Поліс рекомендований:

 • мандрівникам, які займаються альпінізмом, серфінгом, учасникам спортивних ігор і просто любителям активного відпочинку;
 • сім’ям з дітьми, для яких переліт з акліматизацією може стати серйозним випробуванням;
 • особам з хронічними захворюваннями.

Практичні і досвідчені туристи завжди вважають за краще мати поліс на руках, щоб не переживати за закупівлю ліків або просту консультацію у лікаря при необхідності.

Медстраховка для поїздки на Кіпр

Туристична страховка, як і будь-який інший вид страхування, оформляється при наявності мінімуму документів. Важливо правильно вказати:

 • кількість мандрівників з даними про кожного (ПІБ, рік народження та ін.);
 • період перебування за кордоном і число відвідуваних країн;
 • наявність франшизи, специфічних умов обслуговування (страховка від втрати багажу, скасування поїздки і ін.).

Страховка для поїздки на Кіпр може мати різну наповнюваність за типами страхових випадків. Така варіативність – не єдине її перевага.

Купити страховку для поїздки на Кіпр

Щоб страховка на Кіпр не стала проблемою, існує професійний ресурс, що дозволяє швидко і за прийнятну ціну придбати поліс з відповідними умовами.

Страховка на Кіпр онлайн дозволяє:

 • ознайомитися з пропозиціями провідних і виключно надійних гравців ринку, підібравши найбільш релевантні з них по наповнюваності і умов співпраці;
 • порівняти розцінки;
 • швидко купити поліс і моментально отримати його на електронну пошту;
 • зберігати документ в PDF-форматі на гаджетах або в роздрукованому вигляді, що зручно в будь-який непередбаченої ситуації.

Туристична страховка Кіпр буде оформлена в лічені хвилини і починає діяти з наступної доби після підписання документа. Це робить можливим придбати її навіть безпосередньо перед вильотом.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info