Каско в Одесі

foto-incurence

Що таке Каско?

КАСКО – вид страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті застрахованого майна. Зазвичай, включає такі ризики, як викрадення, протиправні дії третіх осіб, пожежа, ДТП та стихійні лиха

  • Діє по всій території країни;
  • Великий вибір за вигідною ціною;
  • Моментальне оформлення заявки для страхової компанії.

Розрахувати вартість каско в Одесі

КАСКО онлайн за 1 хв від лідерів ринку

icon1

Введіть дані
про авто і водія

icon2

Порівняйте пропозиції
від страхових компаній

icon3

Oформіть заявку
і отримаєте поліс

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що покриває і чим регулюється КАСКО?
КАСКО регулюється договором між страховою компанією і страхувальником. У кожної СК свої програми, але найчастіше виділяють 2 варіанти поліса КАСКО: повний і частковий. Перший страхує від угону, пошкодження в результаті ДТП, вандалізму, нещасного випадку. Другий зазвичай акумулює найбільш затратні види пошкоджень ТЗ або його абсолютної втрати (не ремонтопридатність, викрадення).
Скільки коштує КАСКО?
Вартість залежить від спектра покриття страхових випадків, типу і марки авто, року випуску ТЗ, а також досвіду водія, його віку, населеного пункту, де він прописаний (аналізується статистика за регіоном, завантаженість доріг тощо). Таким чином, коефіцієнт варіативний. Але для конкретної моделі авто в певному населеному пункті у багатьох СК він практично однаковий.
Чим відрізняється КАСКО від ОСЦПВ?
ОСЦПВ – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є ОСЦПВ?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися ОСЦПВ. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На який термін можна купити КАСКО?
КАСКО оформляється на рік. Це стандартний період, після якого договір можна пролонгувати або переукласти з новою СК. Однак оплату поліса деякі компанії для власника можуть розбити на 2 або 4 частини для зручності.
Чи можна перевірити поліс КАСКО?
Облік договорів КАСКО веде сама страхова компанія, з якою співпрацює страхувальник. Перевірити термін дії можна у свого страхового агента або за полісом. Дана інформація вказується в обов’язковому порядку в документі.

З кожним днем потік автомобілів в Одесі стає все інтенсивнішим. Зростаюча кількість транспорту призводить до появи пробок на дорогах, частішають аварії. КАСКО в Одесі – надійний спосіб захистити себе від непередбачених фінансових витрат, пов’язаних з експлуатацією авто.

Що таке страховка КАСКО в Одесі?

КАСКО – добровільне страхування автомобільного транспорту. Суть поліса полягає в тому, що при аварії компенсацію збитку отримує власник авто, незалежно чи є він постраждалою або винною стороною. Варто пам’ятати, що наявність поліса КАСКО не звільняє від обов’язку оформляти ОСЦПВ, а є додатковим видом страхування, що допомагає компенсувати збитки, отримані при пошкодженні авто.

Каско в Одесі має кілька видів пакетних пропозицій, що дає можливість власнику транспорту підібрати оптимальний вид поліса, виходячи зі своїх переваг. Повне КАСКО, наприклад, страхує авто не тільки від пошкоджень, отриманих на дорозі, але і від угону, стихійних лих, пожежі, пошкодження третіми особами і навіть від нападу тварин. Кожна страхова компанія, виходячи зі своєї внутрішньої політики, розробляє пакети страхових послуг, що пропонуються клієнтам.

Скільки коштує КАСКО в Одесі?

Вартість КАСКО в Одесі формується індивідуально для кожного автомобіля. На ціну страховки впливає:

  • марка, об’єм двигуна і вік автомобіля;
  • перелік страхових ризиків, виходячи з індивідуальних потреб власника автомобіля, підбирається пакет страховки;
  • термін дії поліса;
  • наявність франшизи.

Дізнатися точну ціну КАСКО в Одесі можна за допомогою онлайн-калькулятора, який при розрахунку буде враховувати параметри саме вашого транспорту.

Де купити КАСКО в Одесі?

Страховка каско в Одесі – послуга, що надається багатьма страховими компаніями, що працюють на ринку страхових послуг. При виборі страхової компанії особливу увагу потрібно звернути на наявність ліцензії, відгуки клієнтів, а також репутацію компанії.

Оформити КАСКО в Одесі можна, скориставшись послугами інтернет-платформи. З 2018 року законодавчо дозволено використовувати електронний поліс страхування, що істотно полегшило процес покупки страховки. Не виходячи з дому, за лічені хвилини можна заповнити форму заявки, узгодити її з представником страхової і отримати готовий поліс на електронну пошту. Його можна зберігати в смартфоні або роздрукованому вигляді з іншими документами водія. Оформлення через інтернет істотно заощаджує час і гроші, робить наше життя комфортнішим.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info