Каско в Запоріжжі

foto-incurence

Що таке Каско?

КАСКО – вид страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті застрахованого майна. Зазвичай, включає такі ризики, як викрадення, протиправні дії третіх осіб, пожежа, ДТП та стихійні лиха

  • Діє по всій території країни;
  • Великий вибір за вигідною ціною;
  • Моментальне оформлення заявки для страхової компанії.

Розрахувати вартість каско в Запоріжжі

КАСКО онлайн за 1 хв від лідерів ринку

icon1

Введіть дані
про авто і водія

icon2

Порівняйте пропозиції
від страхових компаній

icon3

Oформіть заявку
і отримаєте поліс

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що покриває і чим регулюється КАСКО?
КАСКО регулюється договором між страховою компанією і страхувальником. У кожної СК свої програми, але найчастіше виділяють 2 варіанти поліса КАСКО: повний і частковий. Перший страхує від угону, пошкодження в результаті ДТП, вандалізму, нещасного випадку. Другий зазвичай акумулює найбільш затратні види пошкоджень ТЗ або його абсолютної втрати (не ремонтопридатність, викрадення).
Скільки коштує КАСКО?
Вартість залежить від спектра покриття страхових випадків, типу і марки авто, року випуску ТЗ, а також досвіду водія, його віку, населеного пункту, де він прописаний (аналізується статистика за регіоном, завантаженість доріг тощо). Таким чином, коефіцієнт варіативний. Але для конкретної моделі авто в певному населеному пункті у багатьох СК він практично однаковий.
Чим відрізняється КАСКО від ОСЦПВ?
ОСЦПВ – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є ОСЦПВ?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися ОСЦПВ. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На який термін можна купити КАСКО?
КАСКО оформляється на рік. Це стандартний період, після якого договір можна пролонгувати або переукласти з новою СК. Однак оплату поліса деякі компанії для власника можуть розбити на 2 або 4 частини для зручності.
Чи можна перевірити поліс КАСКО?
Облік договорів КАСКО веде сама страхова компанія, з якою співпрацює страхувальник. Перевірити термін дії можна у свого страхового агента або за полісом. Дана інформація вказується в обов’язковому порядку в документі.

КАСКО в Запоріжжі – вибір відповідальних водіїв, котрі піклуються про свій транспортний засіб, не бажають витрачати фінансові кошти в разі ДТП на авто або за інших непередбачених обставин.

Поняття КАСКО в Запоріжжі

КАСКО – добровільний вид страхування, що покриває ряд страхових випадків:

  • аварії, винуватцем яких стане сам водій;
  • викрадення машини;
  • пошкодження транспортного засобу сторонніми особами;
  • випадки, коли машина пошкоджується внаслідок стихійних лих.

Щоб купити повне КАСКО або певний набір страхових ризиків, достатньо надати паспорт, ІПН, а також свідоцтво про реєстрацію автомобіля. Також пам’ятайте, що наявність добровільної страховки не означає, що не потрібно оформляти ОСЦПВ.

Скільки коштує КАСКО в Запоріжжі?

Страховка КАСКО в Запоріжжі обійдеться дешевше, якщо її оформлення буде виконуватися онлайн. Розрахунок остаточної вартості проводиться менеджерами страхових компаній, беручи за основу ринкову ціну автомобіля. Також враховується і ряд додаткових параметрів:

  • досвід водія, його вік;
  • бажаний рівень франшизи;
  • кількість ризиків або пакетів, що будуть покриватися на умовах автострахування.

Вартість КАСКО в Запоріжжі в різних компаніях може варіюватися, тому краще ознайомитися з кількома пропозиціями.

Де купити КАСКО в Запоріжжі?

КАСКО в Запоріжжі найвигідніше оформити через інтернет. На сайті зібрані пропозиції від перевірених страхових компаній, що дозволяє ознайомитися з різними варіантами оформлення договорів.

Починаючи з 2018 року, електронні поліси страхування стали настільки легітимними, як і паперові. Тому можна, сидячи вдома, заповнити заявку на поліс, потім узгодити всі деталі з представником обраної страхової компанії. Такий підхід суттєво економить час і гроші клієнтів.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info