Каско в Дніпрі

foto-incurence

Що таке Каско?

КАСКО – вид страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті застрахованого майна. Зазвичай, включає такі ризики, як викрадення, протиправні дії третіх осіб, пожежа, ДТП та стихійні лиха

  • Діє по всій території країни;
  • Великий вибір за вигідною ціною;
  • Моментальне оформлення заявки для страхової компанії.

Розрахувати вартість каско в Дніпрі

КАСКО онлайн за 1 хв від лідерів ринку

icon1

Введіть дані
про авто і водія

icon2

Порівняйте пропозиції
від страхових компаній

icon3

Oформіть заявку
і отримаєте поліс

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що покриває і чим регулюється КАСКО?
КАСКО регулюється договором між страховою компанією і страхувальником. У кожної СК свої програми, але найчастіше виділяють 2 варіанти поліса КАСКО: повний і частковий. Перший страхує від угону, пошкодження в результаті ДТП, вандалізму, нещасного випадку. Другий зазвичай акумулює найбільш затратні види пошкоджень ТЗ або його абсолютної втрати (не ремонтопридатність, викрадення).
Скільки коштує КАСКО?
Вартість залежить від спектра покриття страхових випадків, типу і марки авто, року випуску ТЗ, а також досвіду водія, його віку, населеного пункту, де він прописаний (аналізується статистика за регіоном, завантаженість доріг тощо). Таким чином, коефіцієнт варіативний. Але для конкретної моделі авто в певному населеному пункті у багатьох СК він практично однаковий.
Чим відрізняється КАСКО від ОСЦПВ?
ОСЦПВ – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є ОСЦПВ?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися ОСЦПВ. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На який термін можна купити КАСКО?
КАСКО оформляється на рік. Це стандартний період, після якого договір можна пролонгувати або переукласти з новою СК. Однак оплату поліса деякі компанії для власника можуть розбити на 2 або 4 частини для зручності.
Чи можна перевірити поліс КАСКО?
Облік договорів КАСКО веде сама страхова компанія, з якою співпрацює страхувальник. Перевірити термін дії можна у свого страхового агента або за полісом. Дана інформація вказується в обов’язковому порядку в документі.

КАСКО в Дніпрі – документ добровільного страхування, що гарантує захист транспортного засобу від нанесення різної шкоди. Оформлення необов’язкове, але може істотно убезпечити власника дорогих авто, водіїв з невеликим досвідом, автолюбителів, що піклуються про свою машину.

Що дає КАСКО в Дніпрі?

КАСКО в Дніпропетровську покриває такі ризики:

  1. Крадіжку автомобільного засобу або нанесення шкоди машині в результаті незаконних дій третіх осіб. Зрозуміло, якщо водій сам забув ключі в машині, то відшкодування збитків не буде проведено. У всіх інших випадках можна розраховувати на компенсацію.
  2. Аварії, що трапляються з іншими машинами, дорожніми знаками. Відшкодування збитків буде виплачуватися, не залежно від того, чия вина в ДТП. Також в разі аварії з припаркованим автомобілем, можна розраховувати на відшкодування.
  3. Пошкодження через стихійні лиха, пожежі, повені, вибухи. Через непередбачувані ситуації, що можуть пошкодити авто, теж можна розраховувати на виплати збитків.

Кожен водій сам вибирає, оформити йому повне КАСКО, або скористатися страхуванням певного переліку ризиків.

Скільки коштує КАСКО в Дніпрі?

Основний параметр, щоб розрахувати вартість КАСКО в Дніпрі, це ринкова ціна автомобіля на момент укладення договору. Страховка на авто базується спочатку на даному параметрі, але також при формуванні остаточної суми враховують:

  • водійський стаж та вік автомобіліста;
  • розмір франшизи;
  • число ризиків, що будуть покриватися страховкою.

Щоб вибрати найбільш вигідну пропозицію по КАСКО, краще ознайомитися з декількома страховими компаніями.

Де купити КАСКО в Дніпрі?

Страховка КАСКО в Дніпрі найвигідніше оформляється через інтернет. Тут можна купити поліс, попередньо погодивши всі важливі нюанси з менеджером. Економія часу і фінансових коштів – суттєві переваги онлайн-покупки.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info