Каско в Харкові

foto-incurence

Що таке Каско?

КАСКО – вид страхування авто, що забезпечує відшкодування збитку при пошкодженні або втраті застрахованого майна. Зазвичай, включає такі ризики, як викрадення, протиправні дії третіх осіб, пожежа, ДТП та стихійні лиха

  • Діє по всій території країни;
  • Великий вибір за вигідною ціною;
  • Моментальне оформлення заявки для страхової компанії.

Розрахувати вартість каско в Харкові

КАСКО онлайн за 1 хв від лідерів ринку

icon1

Введіть дані
про авто і водія

icon2

Порівняйте пропозиції
від страхових компаній

icon3

Oформіть заявку
і отримаєте поліс

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке КАСКО?
КАСКО – вид добровільного страхування транспортних засобів та додаткового обладнання, що забезпечує відшкодування збитку страхувальнику (власнику або уповноваженому ним і керуючому на законних підставах власнику ТЗ) при пошкодженні або втраті застрахованого майна.
Що покриває і чим регулюється КАСКО?
КАСКО регулюється договором між страховою компанією і страхувальником. У кожної СК свої програми, але найчастіше виділяють 2 варіанти поліса КАСКО: повний і частковий. Перший страхує від угону, пошкодження в результаті ДТП, вандалізму, нещасного випадку. Другий зазвичай акумулює найбільш затратні види пошкоджень ТЗ або його абсолютної втрати (не ремонтопридатність, викрадення).
Скільки коштує КАСКО?
Вартість залежить від спектра покриття страхових випадків, типу і марки авто, року випуску ТЗ, а також досвіду водія, його віку, населеного пункту, де він прописаний (аналізується статистика за регіоном, завантаженість доріг тощо). Таким чином, коефіцієнт варіативний. Але для конкретної моделі авто в певному населеному пункті у багатьох СК він практично однаковий.
Чим відрізняється КАСКО від ОСЦПВ?
ОСЦПВ – обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності водія перед третіми особами-учасниками руху (пішоходи і водії). За відсутність поліса ОСЦПВ передбачений штраф. Договори із автоцивілки фіксуються в базі МТСБУ.
КАСКО – добровільне страхування власного ТЗ від пошкодження або втрати. У ньому зацікавлений не настільки регулятор – державний орган, як сам власник, що нівелює можливі фінансові витрати по відновленню працездатності або відшкодування збитку при пошкодженні або викраденні свого ТЗ.
Чи треба купувати КАСКО, якщо є ОСЦПВ?
Досвідчені водії в малонаселених пунктах і на застарілих авто цілком можуть обійтися ОСЦПВ. Купівля КАСКО необов’язкова, але даний договір укладають:
• власники дорогих і нових машин;
• новачки-водії;
• практичні власники авто в густонаселених містах, з високим рівнем злочинності.
На який термін можна купити КАСКО?
КАСКО оформляється на рік. Це стандартний період, після якого договір можна пролонгувати або переукласти з новою СК. Однак оплату поліса деякі компанії для власника можуть розбити на 2 або 4 частини для зручності.
Чи можна перевірити поліс КАСКО?
Облік договорів КАСКО веде сама страхова компанія, з якою співпрацює страхувальник. Перевірити термін дії можна у свого страхового агента або за полісом. Дана інформація вказується в обов’язковому порядку в документі.

Постійно зростаюча кількість автомобілів істотно підвищує фінансові ризики автолюбителів. Жвавий автомобільний потік на дорогах призводить до пробок, збільшує кількість аварій. Захистити себе і свій автомобіль від непередбачених витрат при аварійній ситуації допоможе поліс КАСКО в Харкові, про який ми вирішили розповісти більш докладно.

Суть страхування КАСКО

КАСКО – добровільний вид страхування автомобільного транспорту. Суть поліса полягає в тому, що при аварії компенсацію збитку отримує власник авто, незалежно чи є він постраждалою або винною стороною. Повне КАСКО також має розширений перелік покриття ризиків. Страховка дає можливість покрити збитки, отримані не тільки при аварійній ситуації на дорозі, але і компенсувати збитки в разі викрадення автомобіля, його загоряння, стихійного лиха та інших непередбачуваних випадків. Повний перелік ризиків. що страхуються по КАСКО в Харкові, слід уточнювати у страхового агента.

Скільки коштує КАСКО в Харкові?

Ціна КАСКО в Харкові формується індивідуально для кожного автомобіля. Основними факторами, які впливають на вартість поліса, вважаються:

  • марка, об’єм двигуна, вік автомобіля;
  • перелік застрахованих ризиків;
  • наявність франшизи;
  • термін дії договору.

Існує велика кількість різноманітних пакетів страховки КАСКО в Харкові, які відрізняються кількістю застрахованих ризиків. Кожен з водіїв, виходячи зі своїх індивідуальних потреб, вибирає оптимальний для себе пакет послуг.

Ці та інші фактори в сукупності визначають остаточну вартість КАСКО в Харкові.

Де можна оформити страховку?

Страховка КАСКО в Харкові оформляється сертифікованими страховими компаніями, які мають відповідну ліцензію на надання страхових послуг в Україні.

При виборі компанії варто упевнитися в наявності ліцензії, а також ознайомитися з рейтингом і відгуками клієнтів. Купити КАСКО в Харкові можна онлайн, скориставшись інтернет-платформою. З 2018 року законодавчо дозволено оформлення електронної страховки, тому відвідини офісу страхової стало необов’язковою умовою покупки поліса.

Зручність оформлення онлайн незаперечно. Ви істотно економите час і гроші, маєте можливість ознайомитися з усіма пропозиціями ринку і вибрати найкращий для себе варіант. Також завжди доступна кваліфікована консультація менеджера, який допоможе розібратися в деталях будь-якої страховки.

Електронний поліс можна закачати на смартфон, і він завжди буде під рукою, а його легітимність легко перевірити в електронній базі даних. Оформлення страховки онлайн дає можливість спростити життя автомобіліста, роблячи його комфортнішим і захищеним.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info