Туристична страховка в Польщу

foto-incurence

Туристична страховка онлайн

Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.

  • 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
  • Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
  • Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;

Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.

Медична страховка в Польщу онлайн

Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України

icon1

Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки

icon2

Отримайте більше 40 страхових пропозицій

icon3

Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail

Розрахувати вартість

Питання, що часто задаються:

Що таке Туристична страховка?
Це страховий поліс, що забезпечує покриття комплексу ризиків, з якими може зіткнутися турист за кордоном. Крім медичного страхування, що забезпечує отримання при необхідності медичної допомоги під час подорожі, поліс включає в себе страховку від нещасних випадків, втрати (крадіжки) багажу, документів і т.д., затримку авіарейсів або іншого транспорту, а також страховку цивільно-правової відповідальності, надання юридичної підтримки за кордоном.
Чи обов'язкова Туристична страховка?
Відповідно до Закону України, який визначає правила поведінки громадян за кордоном (про туризм), наявність медичної страховки обов’язкова для всіх громадян, які перетинають кордон. Крім цього наявність поліса страхування перевіряється на пропускних прикордонних пунктах, а його відсутність може бути причиною відмови в перетині кордону.
Що покриває Туристична страховка?
Мінімальний пакет туристичної страховки має покривати витрати на надання невідкладної медичної допомоги, транспортування в медичний заклад, а також закупівлю необхідних ліків. Також поліс повинен забезпечити покриття витрат на екстрену стоматологічну допомогу, репатріацію тіла людини, в разі його смерті за кордоном. За бажанням клієнта перелік страхового поліса може бути розширено іншими опціями.
Чим електронний поліс відрізняється від паперового?
Нічим. Обидва документи мають однакову юридичну силу. Відмінність полягає лише в тому, що електронний поліс оформляється дистанційно (без відвідування офісу страхової компанії) за допомогою електронного сервісу. Готовий поліс приходить на електронну пошту. Підтвердити його наявність можна, закачавши його на свій смартфон, і показавши з екрану телефону або попередньо роздрукувавши на принтері.
Що таке франшиза?
Це заздалегідь затверджена сума збитку, яка покривається за рахунок туриста. Наприклад, якщо франшиза поліса становить 30 євро, і сталося так, що в подорожі потрібна консультація лікаря, вартістю 100 євро, то турист одразу оплачує 30 євро, а 70 євро після оформлення документів повинна сплатити страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість поліса залежить від багатьох факторів, серед яких можна назвати: вік туриста, термін дії поліса, кількості опцій, що входить в страховку, країни перебування, наявності додаткових ризиків (екстремальний туризм), наявність франшизи. Чітку вартість поліса може назвати тільки менеджер при оформленні документа або її можна дізнатися, самостійно скориставшись онлайн-калькулятором, розміщеним на сайті страхової.
На який мінімальний термін можна оформити медичну страховку?
Поліс оформляється на будь-яку необхідну кількість днів (від двох днів і до року) і залежить від кількості часу, запланованого на подорож.
Як довго оформляється туристична страховка?
При використанні онлайн платформи для оформлення електронного поліса, отримання документа займе близько 5-10 хвилин. Готовий поліс висилається на електронну пошту і має повну легітимність. У разі відвідування офісу страхової компанії час оформлення буде залежати від завантаженості менеджерів і інших людських чинників.
Скільки людей можна застрахувати в одному полісі?
У страховому полісі можна вказати не більше п’яти осіб, якщо передбачається групова поїздка за кордон.
Чи потрібна страховка для безвіза?
Так. Безвізовий режим з країнами дає можливість не оформляти візу при в’їзді на їхню територію, але інші документи, такі як медична страховка, оформляються в обов’язковому порядку.

Страховка для поїздки в Польщу – один з обов’язкових документів. Незважаючи на те, що з ЄС, частиною якого є Польща, Україна уклала безвізовий режим, медичне страхування залишилося обов’язковою умовою для перетину кордону. У цій статті ми постараємося дати основну інформацію по мед. страховці, яка буде корисна для тих громадян, котрих чекає поїздка в Польщу.

Чи потрібна страховка в Польщу?

Поліс мед. страхування є обов’язковим документом, що надається при перетині кордону. Його відсутність тягне за собою відмову в виїзді.

Яку страховку вибрати для поїздки в Польщу?

Страховка для виїзду в Польщу або іншу європейську країну має кілька різновидів, що залежать від цілей поїздки. Найбільш популярна – туристична страховка в Польщу. Також розрізняють страхування для цілей працевлаштування за кордоном, навчання або ділових поїздок, відряджень. Окремо можна відзначити наявність страхування спортсменів, які роблять подорожі з метою участі в спортивних змаганнях або зборів, тренувань і т.д.

Виходячи з цілей поїздки, підбирається страховка в Польщу. Важливо врахувати, що поліс повинен покривати весь період часу перебування на території іншої країни. Наявність простроченого поліса не дає права скористатися послугами лікаря за рахунок страхової компанії. Мінімально рекомендована сума покриття повинна бути не менше 30 тис. Євро. Оптимальною вважається сума – 50 тис. Євро.

Які види послуг покриває поліс?

Страховка в Польщу в мінімальній комплектації покриває такі види послуг:

  • невідкладна швидка медична допомога;
  • стаціонарне лікування і оплата необхідних медикаментів (при необхідності такого лікування);
  • амбулаторне лікування;
  • репатріацію тіла людини в разі його смерті.

Варто відзначити, що випадки покриття ризиків можна істотно розширити, виходячи зі своїх побажань. Наприклад, можна включити в страховий поліс можливість невідкладного стоматологічного лікування, страхування багажу, скасований виліт літака і багато іншого. При оформленні страховки в Польщу, обов’язково перевірте на сайті посольства входить страхова компанія в перелік акредитованих.

Відсутність страхової компанії в переліку дозволених, робить виданий нею поліс нелегітимним на польській території. Якщо метою поїздки є працевлаштування або навчання, обов’язково варто ознайомитися з вимогами польського посольства до мед. страховками, що видаються до такими візами (різниця може полягати в сумі франшизи, мінімальному покритті ризиків і т.д.).

Якщо в подорожі трапилися непередбачені неприємності, які підпадають під страховий випадок, держателю полісу потрібно зв’язати зі своєю страховою компанією і слідувати інструкціям менеджера. Обов’язково зберігайте чеки, що підтверджують витрати, понесені на медичне обслуговування.

Скільки коштує страховка в Польщу?

Ціна поліса формується під впливом певних факторів і буде індивідуальною для кожного мандрівника. На його вартість впливають такі чинники:

  • вид поліса (туристична страховка з пакетом послуг);
  • термін дії страховки;
  • мінімальна сума покриття поліса;
  • наявність і сума франшизи (франшиза визначає суму витрат, що покриваються людиною самостійно);
  • перелік застрахованих ризиків;
  • індивідуальні ризики людини;

Пам’ятайте, що користуючись послугами страхових компаній в місцях перетину кордону, ви істотно переплачуєте за страхування. Ми рекомендуємо купувати страховку завчасно, а не в день виїзду. Це допоможе заощадити гроші, не втративши на якості послуги.

Де купити страховку в Польщу?

Купити страховку для виїзду в Польщу можна у будь-якого сертифікованого страхового оператора. Щоб зробити цей процес більш комфортним і менш витратним за часом, ми рекомендуємо купити страховку в Польщу, скориставшись онлайн-платформою.

Оформлення електронного полісу займає лічені хвилини, а поліс має таку ж легітимність, як і паперовий варіант, що видається в офісі страхової компанії. Плюсом електронного варіанту стане суттєва економія часу і грошей, а також високий ступінь захисту від підробок. Виниклі питання при оформленні вирішуються за допомогою оперативної консультації з менеджером, який допоможе оформити документ, пояснить всі необхідні нюанси роботи страховки.

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Strahovka-info