Туристична страховка онлайн
Наявність медичної страховки є обов’язковою для всіх громадян, які перетинають кордон.
- 5 хвилин на оформлення з будь-якого пристрою;
- Достатньо завантажити його на телефон або роздрукувати
- Туристична страховка покриє медичні витрати за кордоном;
Електронний поліс туристичного страхування має таку ж юридичну силу, як і стандартний паперовий.
Медична страховка в Чорногорію онлайн
Порівняйте ціни та умови від провідних страхових компаній України
Вкажіть напрямок подорожі і дати поїздки
Отримайте більше 40 страхових пропозицій
Сплатіть за поліс і отримаєте його на e-mail
Питання, що часто задаються:
Узбережжя Адріатичного моря, морські острови з мальовничою флорою і фауною, глибокі каньйони і розкішні озера Чорногорії приваблюють туристів з усього світу. Тому необхідність страхування актуальна для багатьох туристів.
Чи потрібна страховка в Чорногорію?
Для багатьох, в тому числі і наших співгромадян, туристична страховка не є обов’язковою для поїздки в цю країну. Але для виїзду з України – це обов’язковий документ. Та й «бувалі» приїжджі вказують на той факт, що медична допомога для мандрівників коштує в рази вище, ніж для місцевих. Тому, плануючи поїздку навіть транзитом через цю країну, бажано мати мед. страховку хоча б з мінімальним пакетом страхових випадків.
Що гарантує страховка в Чорногорію?
Навіть найдешевша страховка захистить від витрат при багатьох неприємностях. До них відносяться:
- госпіталізація і амбулаторне лікування;
- виклик додому і консультація у профільного лікаря або терапевта в мед. установі;
- термінова стоматологічна допомога і купірування в разі загострення хронічних захворювань;
- транспортні послуги для госпіталізації мандрівника;
- медикаменти та обладнання, необхідне для обстеження або надання допомоги;
- лікування алергічних реакцій.
Репатріація останків при смерті під час подорожі також коштує досить дорого, і убезпечити своїх близьких від цих проблем також необхідно. Тому хоч офіційно туристична страховка в Чорногорію і не обов’язкова, нею рекомендовано обзавестися.
Страховка для поїздки в Чорногорію: нюанси
Страховка в Чорногорію із України оформляється ще до виїзду і починає діяти зазвичай із наступної доби після отримання поліса. Потрібно також знати, що продовженню страховка в Чорногорію не підлягає, але є кілька пропозицій страховиків щодо купівлі нового договору. В такому випадку слід попередньо уточнювати період дії (особливо початку дії мед. Страховки).
Якщо планується поїздка для заняття екстремальними видами спорту, то купується медична страховка в Чорногорію з зазначенням цього виду діяльності. Ціна при цьому трохи вище, однак, тоді страховка в Чорногорію буде відповідати потребам.
Досвідчені туристи радять відмовитися від франшизи – суми, що не покривається страховою компанією при настанні страхового випадку. І причин декілька:
- вірус covid-19 нікуди поки не подівся;
- зазвичай можуть спіткати дітей, але іноді і дорослих, ротавірусні інфекції (після купання виникає блювота і діарея);
- загострення отиту;
- сонячні опіки і алергії і багато іншого.
Можна припустити, що від багатьох хвороб легко купити ліки в аптеці. Однак в країні діють жорсткі правила і без призначення лікаря навіть звичайні краплі або мазі можуть не продати. Страховка в Чорногорію дозволить отримати професійну консультацію і швидко, а також без оглядки на фінансову сторону питання, отримати потрібні ліки.
Скільки коштує страховка в Чорногорію?
Туристична страховка в Чорногорію для дорослої людини коштує не дуже дорого. Все залежить від мети поїздки, періоду перебування і стану здоров’я, а також обраної страхової компанії.
Для дітей до 3 років і літніх людей від 69 років зазвичай страховий поліс обходиться в кілька разів дорожче. А для дитини від 3 років і підлітка до 18 років – трохи дешевше, ніж стандартні умови.
Де краще придбати поліс?
Купити страховку в Чорногорію зручніше і вигідніше через інтернет-ресурс. Професійний сайт розміщує пропозиції ліцензованих на надання даних послуг страхових компаній, що мають великий рейтинг довіри (аналізується статистика по виплатах за попередній період, фонд і розмір клієнтської бази).
Прорахувати свої витрати дозволяє онлайн-калькулятор. А після внесення даних в заявку і оплату поліса, він автоматично реєструється в системі і надходить в електронному варіанті на пошту клієнта. Зберігати його в такому вигляді зручніше, зважаючи на доступ до гаджетів(телефон і планшет), але можна і роздрукувати або замовити оригінал поштою.